O nas

Naszą misją jest „odkrywanie w dzieciach potencjału oraz inspirowanie i wspomagania ich do dalszego rozwijania”.

pozytywna 1

Trenerka Brainy Myszków

Jestem ogromną pasjonatką życia i dobrej energii. Lubię inspirować i motywować do działania. Wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie zawodowe wykorzystuję do prowadzenia biznesów.

Jestem współzałożycielem i współwłaścicielem Spółdzielni Socjalnej Twoja Przestrzeń w Myszkowie gdzie z wielką radością i entuzjazmem działam z dziećmi i dla dzieci. Jako certyfikowany Trener Szkoły Warsztatu „Brainy Up CRK” specjalizuje się w warsztatach z umiejętności interpersonalnych, uczę jak budować relacje z sobą, z najbliższymi, z obcymi, jak tworzyć relacje biznesowe (warsztaty, szkolenia dla dzieci i dorosłych)

Jestem inicjatorką happeningu „Przytul się – darmowe przytulanie”, które odbywa się w Myszkowie, wyzwania ogólnopolskiego: #przytulsie i prekursorką akcji charytatywnej „Kalejdoskop szczęścia”. Uczestnikiem i działaczem wielu akcji charytatywnych, warsztatów z rozwoju osobistego i duchowego.

W 2018 ukończyłam praktyczny kurs Silva Live System.

To co dla niektórych jest niemożliwe dla mnie jest kolejnym wyzwaniem. Kocham działać! Działać z uśmiechem i radością, jednocześnie ucząc tego innych. Z ogromnym zaangażowaniem prowadzę zajęcia Brainy.

Brainy Myszków dołączył do placówek Brainy Polska, ogólnoświatowej marki Brainy – Child Learnig, która działa w 12 krajach. Zainspirowani słowami naszego polskiego autora bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży Michała Zawadka: „Dzieci są potencjałem przyszłości, a celem dorosłych jest wydobycie tego potencjału”.

Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia na zajęciach Brainy.

Adriana Kaźmierczak

„Dzieci to potencjał przyszłości. Celem dorosłych jest wydobycie tego potencjału.”

Prowadząc działalność Twoja Przestrzeń  przede wszystkim skupiamy się na dzieciach i ich potrzebach,. Poprzez warsztaty plastyczno – techniczne z rękodzieła artystycznego, zajęcia arteterapeutyczne pomagamy im odkrywać talenty, wspieramy w rozwoju, budzimy w nich kreatywne i twórcze myślenie. Dzieci dzięki zajęciom rozwijają umiejętności motoryczne, usprawniają zdolności manualne, nabywają większej pewności siebie, integrują się w grupie. Najlepsza nauka to ta poprzez twórczą zabawę!

Prowadzone przez nas Animacje i Opieka jest wyjątkowa! Co nas wyróżnia: oprócz radosnej i niezapomnianej zabawy dodajemy WARTOŚĆ – np. budujemy w dzieciach za pomocą komplementów poczucie własnej wartości, pobudzamy kreatywne myślenie, uczymy ich przedsiębiorczości, odpowiedzialności za projekt, przekazujemy pozytywne nastawienie do życia.

Nasze doświadczenie pracy z dziećmi, wartości jakimi się kierujemy, misja idealnie pokrywa się z misją i działalnością BRAINY POLSKA !!!

Cieszymy się ogromnie, że Spółdzielnia Socjalna Twoja Przestrzeń dołączyła do rodziny Brainy Polska i w Myszkowie prowadzimy placówkę Brainy Myszków.

Zarząd Spółdzielni Socjalnej Twoja Przestrzeń

Agnieszka Szafrańska, Monika Kołodziej, Adriana Kaźmierczak